Aparat do fotografii stomatologicznej EyeSpecial C-II

Home / Aparat do fotografii stomatologicznej EyeSpecial C-II

W naszym gabinecie postępy pracy lekarzy uwieczniamy przy użyciu najnowszego dziecka firmy Shofu. Jest to aparat EyeSpecial C-II. Posiada on wiele zalet w stosunku do konwencjonalnych lustrzanek, którymi często posługujemy się w stomatologii. Jego parametry zostały fabrycznie zoptymalizowane tak aby lekarz w jak najkrótszym czasie mógł wykonać ostre i dokładne zdjęcia. Pozwala nam to przedstawić Państwu wyniki leczenia i porównać je z sytuacją wyjściową a także przedstawić retrospektywnie wykonywane przez nas czynności.

 • Naturalne kolory

  Opatentowany system FlashMatic z automatycznym ustawieniem flesza do zdjęć oddających prawdziwe kolory i naturalną barwę uzębienia.

 • Ostrość

  Zabezpieczenie przed poruszeniem zdjęcia dzięki funkcji redukcji drgań anti-shake zapewniającej maksymalną ostrość głębi aż do obszaru zębów trzonowych.

 • Jakość

  Czujnik 12 magapikseli oraz zintegrowany system ustawiania ostrości (autofokus) z pięciokrotnym zoomem optycznym.

 • Oszczędność czasu

  Dzięki automatycznie ustawianym parametrom zoptymalizowanym dla fotografii stomatologicznej lekarz nie traci czasu na manualną obsługę i ustawianie poszczególnych składowych stanowiących o zadowalającym efekcie końcowym.

 • Analiza przypadku

  Oprogramowanie, z którym współpracuje aparat pozwala na automatyczne synchronizowanie i zapisywanie zdjęć przypisanych do konkretnego pacjenta przy użyciu indywidualnego QR kodu.